ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

+420 466 612 122

Menu
Menu

Jak nakupovat

Při první návštěvě popř. nákupu doporučujeme si přečíst naše obchodní, záruční a reklamační podmínky. Jejich znalost Vám pomůže ke spokojenému nákupu.

V obchodě je možno nakupovat jako zaregistrovaný a přihlášený zákazník. Nakupovat může i zákazník nepřihlášený. Výhody přihlášeného zákazníka jsou v možnosti sledovat stav a průběh vyřízení svých objednávek.

NÁKUP: systém obchodu je vytvořen tak, aby se v něm dokázal orientovat i nezkušený zákazník. Při jakékoliv složitější operaci v obchodě Vás systém sám navede. Proto jenom několik základních informací.

KATEGORIE:po otevření základní kategorie nože nebo brousky se objeví další podkategorie (zavírací, s pevnou čepelí..., lavicové, brusné soupravy..). Podkategorie Vám umožní rychlejší a přesnější vyhledávání konkrétního zboží.

VÝROBCI: po otevření se objeví všichni výrobci od kterých odebíráme zboží. Po výběru konkrétního výrobce se Vám nabídnou jeho výrobky, které jsou momentálně skladem.

VYHLEDÁVÁNÍ: v okénku zadáte název zboží, které hledáte.

Po vyhledání zboží a potvrzení KOUPIT vyplníte všechny potřebné údaje. V případě nevyplnění všech potřebných údajů Vas systém upozorní a nepustí Vás dál!!! Po vyplnění svou objednávku odešlete. Na Vaši e-mailovou adresu Vám přijde celková rekapitulace Vaší objednávky. V případě nějaké nesrovnalosti nás okamžitě kontaktujte. O všech krocích až po odeslání zboží budete informováni.

Díky za Vaše objednávky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

Josef Weissenstein
Benešovo nám. 2456
530 02 Pardubice
IČ: 11132060, DIČ: CZ470407435

tel.: +420 466 612 122

info@noze-brousky.cz