Kvalitní nože a brousky pro každého - noze-brousky.cz
Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

 

Veškeré obchodní transakce uzavřené mezi provozovatelem internetového obchodu NOŽE-BROUSKY.CZ (dále jen prodejce) a kupujícím se řídí zákonem č. 40/1964 Sb. ve znění pozdějších předpisů (dále jen Občanským zákoníkem) a těmito všeobecnými obchodními podmínkami (dále jen VOP).

     Před nákupem je třeba, aby se kupující seznámil s VOP. Objednávka se považuje za souhlas s těmito VOP, které jsou pro obchodní vztah prodejce-kupující závazné.

     Zboží se zasílá prostřednictvím s.p. Česká pošta. Doba odeslání zboží, které je na skladě je do pěti pracovních dnů od přijetí objednávky. Lhůta pro odeslání zboží, které v době přijetí objednávky není na skladě se řídí individuální dohodou mezi prodejcem a kupujícím.Prodejce si vyhrazuje právo neakceptovat objednávku kupujícího. O odmítnutí objednávky nebo její části je kupující v nejbližší možné době informován.

     Prodej zboží na adresu třetích osob realizuje prodejce výhradně oproti platbě předem (in advance).

     Prodejce si vyhrazuje právo na změnu ceny. O změně bude kupující v nejbližší možné době informován a objednávka bude realizována oproti souhlasu kupujícího.

     Při objednávce více druhů výrobků je možné sjednat dílčí plnění ze strany prodejce.

     O přijetí objednávky a o způsobu jejího vyřízení je kupující informován automaticky.

     K ceně objednaného zboží účtuje prodejce poštovné a balné ve výši 150,-Kč za každou jednotlivou zásilku. Každá zásilka zboží obsahuje daňový doklad. Cena zásilky je splatná formou poštovní dobírky.

     Při platbě bankovním převodem je nutné uvést variabilní symbol k identifikaci platby , k ceně zboží účtuje prodejce poštovné a balné ve výši 100,-Kč, resp. 50,- Kč je-li celková deklarovaná cena zasílaného zboží do 500,- Kč. Variabilní symbol je číslo objednávky. Lhůta pro odeslání zboží je v případě platby předem 2 pracovní dny po obdržení platby.

     Zboží zasílá prodejce i do zemí EU.

     Kupující je oprávněn vrátit výrobek do 14 dnů od jeho převzetí bez udání důvodu. V tomto případě je nutné vrácení v původním nepoškozeném obalu. Obal i zboží musí být v takovém stavu, aby bez úprav mohlo být nabídnuto dalším zákazníkům. To je důvod proč nebude převzata vrácená zásilka poštou formou dobírky.   Vrácení úhrady za výrobek    bude provedeno do 14 dnů od obdržení bezvadného zboží.  Pokud bude zboží nebo obal poškozeno, nemůže být vrácena celá původně uhrazená částka. Výše částky se v tomto případě řídí dohodou mezi prodávajícím a kupujícím. Při nedodržení těchto podmínek může být vrácení zboží odmítnuto.

« zpět na seznam článků

PARFILEX. AG.